Titulní strana · Novinky · Novinky 2009

25. 12. 2009

Na Vánoce jsme měli ještě doma Elessara, velice se mu líbil stromeček a dárky, které nám velmi účinně pomohl rozbalovat - malý fotoseriál zde.

30.12.2010. 11:09

5. 12. 2009

Na Mikuláše jsme uzavřeli výstavní sezónu 2009 v Nitře, kde se vystavovala Clara, získala CAC a CACIB, takže i přes počáteční období, kdy dostávala samé rezervní CACIBy, skončila rok se třemi CACIBy ze třech různých zemí. Takže dobré našlápnutí na titul Interšampiona. Hned po Nitře jsme jely do rakouského Welsu, tak Frou-Frou získala v šampionech další CAC pro rakouského šampiona, Clara získala v otevřené třídě V3.

30.12.2010. 11:05

25. 11. 2009

Našim štěňátkům už je 7 týdnů a pár dnů. Žijí spokojeně ve smečce, ohrádku jsme už zrušili a máme ji jen pro pohotovostní případ složenou v pracovně. Byla už párkrát venku, když je počasí posledních dní na listopad tak příznivé. A docela se jim tam líbilo. Oba pejsci jsou už zadaní, volná je fenečka, která vypadá slibně pro výstavy a eventuelně i chov. Další fotky jako obvykle v sekci J vrhu.

30.12.2010. 10:52

24. 11. 2009

Dostali jsme nové fotky z Finska od našeho prvorozeného Gil-Endora, pejska Aragorna, syna Niny-Rosy. V srpnu oslavil 10 let, přesto se aktivně účastní agility závodů, neustále se zájmem a neutuchající energií. Že je báječný!! Děkuju Eevě za perfektní starost!

30.12.2010. 10:37

7. 11. 2009

V sobotu 7. 11. 2009 se konala mezinárodní výstava v Praze v Letňanech. Přihlášeno bylo 16 chrtíků. Posuzoval pan Antoan Hlebarov z Bulharska. Posuzoval dost zdlouhavě a řekla bych spíš snaživě než důkladně. Na detaily se moc nesoustředil. Clara získala V2, R. CAC, R. CACIB, ve třídě byla s Perlou a Letizií a pan rozhodčí tuto trojici naprosto odlišných typů komentoval slovy, že se jedná o stejně kvalitní a rovnocenné fenky (!?!). Měla jsem radost z toho, že se na této výstavě předvedl celý náš vrh I a navíc s úspěchy! Isildur byl ve třídě sám, velice pěkně chodil, v postoji to už tak dobré nebylo, nicméně dostal svůj první CAJC! Ve třídě mladých fen zato byla nečekaná konkurence šesti mladých italaček! Vyhrála naše černá Ithilien a získala CAJC a výborná druhá byla Idril. To byl báječný úspěch jistě i proto, že obě fenky byly poprvé na výstavě! Všem "íčkům" moc blahopřeju, vždyť jim není ještě 10 měsíců. No a děkuju samozřejmě moc paní Jurkovičové, paní Hanychové a panu Mackovi (sláva - konečně zase předvádí muž!) za jejich zájem a úsilí. Doufám, že je to příjemně naladilo, aby ve výstavách pokračovali! Tady jsou fotky:

IDRIL - V3 ITHILIEN - V1, CAJC ISILDUR - V1, CAJC

06.03.2011. 17:57

26. 10. 2009

V sobotu se v Českých Budějovicích konala mezinárodní výstava. Účastnilo se jí "jen" 12 chrtíků (za poslední dobu jsme si zvykli na vyšší počty...). Posuzoval pan Vlastislav Vojtek. Clara vyhrála svůj druhý CACIB (snad už se blýská na lepší časy) a res. CACIB dostala Frou-Frou. Titul BOB získala Dolce Vita du Domaine de Chanteloup z třídy mladých. V závěrečných soutěžích pak dokonce vyhrála skupinu 10. Moc blahopřejeme k tomuto skvělému úspěchu!V neděli se konala klubová výstava KCHICH, na níž bylo přihlášeno 17 chrtíků. Žádný nechyběl. Posuzovala paní Dana Kupková. Ve třídě mladých se vystavoval i Isildur. Dostal VD1 a dlužno říct že zaslouženě. Špatně se předváděl a byl typickým příkladem toho, že hezký pes, který neumí své kvality prodat a vůbec ukázat prostě na výbornou nedosáhne. Ale je mladý a sbírá své první zkušenosti, tak věřím, že příště to bude lepší. To Clara i Frou-Frou excelovaly. Obě dostaly CAC a utkaly se s Ramadou King of Ivar o titul Nejlepší fena. Ten dostala Clara a v soutěži o BOB se paní Kupková hodně rozhodovala mezi ní a Dolce Vita. Nakonec upřednostnila Claru, protože je hotovější. Clara tak vyhrála titul Nejlepšího italského chrtíka na obou letošních klubových výstavách! Na fotce je společně s Kewinem Stříbrný potok, který získal titul Nejlepší pes.

06.03.2011. 18:02

<< První < Zpět [1 / 2] Další > Poslední >>