3.11. 2020

Naší Éowyn Gil-Endor se v chovatelské stanici Na Klínkách narodila první štěňátka: tři kluci krásných plavých barev. Přejeme jim hodně zdraví a krásný psí život! (na fotce jsou už starší...)

04.12.2020. 15:19

13. 10. 2020

Scházejí se nám fotky našich posledních štěňátek. Mají se všechna skvěle v nových rodinách. Na fotce chybí Fili, ale doplníme, až fotku dostaneme.

FRÉA Gil-Endor

FANGORN Gil-Endor

FARAMIR Gil-Endor

13.10.2020. 14:16

22. 8. 2010

Na mezinárodní výstavě DUODANUBE v Bratislavě Celebrían Gil-Endor vyhrála nejvyšší titul Best of Breed, dále CAC, CACIB a splnila tak podmínky pro získání titulu Interšampion - FCI Champion C.I.B. Jsem moc ráda, že v této složité coronavirové době se nám to podařilo!

13.10.2020. 14:05

16. 8. 2020

Po dlouhé koronavirové pauze konečně výstava! Interdog Bohemia v Mladé Boleslavi sice zrušil mezinárodní výstavu, ale uspořádal aspoň národní výstavu v omezeném režimu bez závěrečných soutěží. Celebrían tedy měla příležitost dokončit titul Šampionky ČR a případně i (pokud vyhraje titul Národní vítěz) i Šampionky ČMKU. Přihlášeno bylo 19 chrtíků (2 chyběli), posuzoval pan Jaroslav Matyáš ze Slovenska. Potěšilo mě, že se ukázal i mladý 2letý Éomer Gil-Endor (Novatica Dragon Dust x Ringwil Gil-Endor). Potřebuje sice natrénovat pohyb a předvedení, ale je velmi hezký a nevedl si vůbec špatně. Získal V2, R. CAC.
Celebrían Gil-Endor samozřejmě nezapomněla nic ze své výstavní prezentace a získala jak potřebný CAC, tak Národního vítěze i nevyšší titul Best of Breed. Moc mě potěšila i Lúthien Gil-Endor, která se po delší době a zdravotních problémech loni na podzim a letos na jaře, které musely být léčeny douhodobě kortikoidy, dala do pořádku a mohla nastoupit jako desetiletá do třídy veteránů! Porazila svou mladší konkurentku a v boji se psem veteránem získala titul Best of Veteran, takže tento titul rozhodně nezískala jen za účast. Návrat do výstavních kruhů byl tedy úspěšný!Celebrían se stala Šampionkou České republiky a Šampionkou Českomoravské kynologické unie.

Výsledky najdete ZDE.

18.08.2020. 14:27

9. 8. 2020

V mlaďoučkém věku 3 a půl měsíce se zúčastnila své první výstavy naše krásná FRÉA Gil-Endor ve třídě štěňat na prestižní Speciální výstavě chrtů slovenského Klubu chovatelov chrtov na zámku v Mojmírovcích.

Porazila své dvě konkurentky a v závěrečných soutěžích se umístila na úžasném druhém místě - Reserve Best in Show Puppy. Hlavně ale stála jako profesionálka! Je vidět, že geny po rodičích, kteří jsou oba králi výstavních kruhů, se nezapřou. Děkuju moc Patrícii za skvělou prezentaci! Jsem ráda, že malá je v těch nejlepších rukou! Zaslouženě pak odpočívala.

❤️😍


13.08.2020. 13:59

29. 7. 2020

Trochu se zpožděním uveřejňuju pár fotek z běhání pro zábavu ve Vigvam Coursing areálu, kde se ukázalo, že Dáin (Dervisch Dreamweaver) má běhání v krvi a má z něj radost! Elanor se s Dáinem sice rozběhla, ale když byla sama, utíkala zpátky za mnou. Ale užili jsme si to všichni i tak!13.08.2020. 11:24