Titulní strana · Novinky · Výsledky výstav

Výsledky Národní výstavy 16. 8. 2020 v Mladé Boleslavi

Posuzoval pan Jaroslav Matyáš (SK)

PSI

Mezitřída
V1, CAC - Dobi z Nočního jasu (Gracianos Bohemia Skara x Briess z Nočního jasu)
Chov. P. Drevenka, maj. M. Bejčková
Třída otevřená
V1, CAC - Edvardo Gerri Genesiss (Pikkuneidin Basileo King x Gerri Genesiss Rozárka)
Chov. Š. Štěpánková, maj. T. Roubíčková
V2, res CAC - Éomer Gil-Endor (Novatica Dragon Dust x Ringwil Gil-Endor)
Chov. H. Podaná, maj. P. Brunclík

Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz, BOS - Nothing Compares to You de Magistris (El Beso de la Casa Borromeo´s x Gravure de Mode de Magistris )
Chov. N. Hurrel, maj. Z. Harantová & Š. Anežková Harantová
V2, Res. CAC - Pikkuneidin Basileo King (Dervisch Give me the Night x Eledi Grace Isabella Ines)
Chov. K. Lampola, maj. Š. Štěpánková
Třída veteránů
V1 - Ikario na Klínkách (Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách )
Chov. M. K. Vacková, maj. Z. Harantová

FENY

Třída mladých
V1, CAJC, BOJ - Adina von Sliwowitz (Talata Shanen x Buggy Camino Bianca )
Chov. J. Švestka maj. J. Švestka
V2 - Beatrice Fragoletta (Lantana Du Domaine de Chanteloup x Sophia na Klínkách)
Chov. Z. Vlčková, maj. Z. Vlčková
V3 - Henessie na Klínkách (Roy Feritte Bugsy x Nora Jean na Klínkách)
Chov. M. K. Vacková, maj. M. K. Vacková
V4 - Danielle Amore Estivo Ferrino Chelsea (Ferrino Annaperla x Endless Emotion z Koloseum)
Chov. J. Častulíková, maj. L. Mottlová
Třída otevřená
V1, CAC - Anabella Fragoletta (Mallorn Gil-Endor x Sophia na Klínkách)
Chov. Z. Vlčková, maj. M. Plačková
V2, Res.CAC - Beyoncé Italian von Waldstein (Quirinus Pustynny Wiatr x Hickory Annaperla)
Chov. I. Kořínková, maj. I. Kořínková
V3 - Arya Tarha Tinariwen (Angel Iggies Ruffiano Rasputino x Beauty Carrera de Moravia)
Chov. K. Šrámková, maj. K. Šrámková
V4 - Sophia na Klínkách (Kuba Libre na Klínkách x Diana na Klínkách)
Chov. M. K. Vacková, maj. Z. Vlčková
Třída vítězů
V1, CAC, Národní vítěz, BOB - Celebrían Gil-Endor (Lux Loral Jeal Jeremy x Lúthien Gil-Endor)
Chov. H. Podaná, maj. H. Podaná
Třída veteránů
V1, BOV - Lúthien Gil-Endor (Caprice du Domaine de Chanteloup x Fréawyn Gil-Endor)
Chov. H. Podaná, maj. H. Podaná V2 - Gerri Genesiss Rozárka (Dhalgo Diamond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka) Chov. K. Rejnková, maj. Š. Štěpánková

18.08.2020. 14:30

Výsledky Euro Sighthound Show 22. 7. 2017

Posuzovala paní Ana Mesto Martin (E)

Třída štěňat:
VN1, Best Baby – Bergil Gil-Endor (Dervisch Dreamweaver x Ringwil Gil-Endor, ch. a m. Helena Podaná
VN2 – Lifaen Shanen Můj andílek (Talata Shanen x Talata Juliana), ch. M. Vágnerová, m. Monika Dzurová
N3 – Loki Můj andílek (Talata Shanen x Talata Juliana), ch. M. Vágnerová, m. Věra Slavíková

Třída dorostu:
VN1 – Irbis Tileco (Hessa Messa Gritty Elof Eye x Ebrieta Tileco), ch. Z. Barák, m.  Zdeněk Barák + Barbora Tvarogová
N2 – Zippo Libre Na Klínkách (Kuba Libre Na Klínkách x Orphee Na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Kateřina Kykalová Ramešová

Třída mladých:
V1, CAJC – Ovid Glitzerflitzer (Giaguaro of Devils Pigeons x Donka Gliterflitzer), ch. a m. Christoph Spiekermann
V2 – Fabrizio Frangipani Le Doue (Angelo Celeste Terenzio Tsarskoe Selo Le Doue x Carlotta le Doue), ch. a m. Horst Wagner
VD3 – A Feast For Crows Tesori Di Carli (Baublis Forum Romanum x Pevonia Niby Nic), ch. a m. Aleksandra + Martyna Carli
VD4 – Yewerly Royal Na Klínkách (Dervisch Dreamweaver x Nora Jean Na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Barbora Purchartová
D – Zabava Znaty Imran (Zabava Znaty Courage x Infanta Margarita iz Barhatnoj Knigi), ch. l. Zarudnaya, m. Monika Vágnerová

Mezitřída:
V1, CAC – Federico Del Barone Rampante (Italo Dei Raggi di Luna x Salome Del Barone Rampante), ch. D. Goldoni, m. Christoph Spiekermann
V2, R.CAC – Vivaldi Na Klínkách (Mallorn Gil-Endor x Nora Jean Na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Barbora Purchartová
V3 – Pikkuneidin Basileo King (Dervisch Give Me The Night x Eledi Grace Isabella Ines), ch. K. Lampola, m. Štěpánka Štěpánková
V4 – Julius Cesat Můj andílek (Talata Cesar x Zalata Juliana), ch. a m. Monika Vágnerová

Třída otevřená:
V1, CAC, ESW, BOS – Saint Laurent Noir dei Raggi di Luna (Nubiad Versace x Oh My God dei Raggi di Luna), ch. G. Calderove, m. Sebastian Torres-Carril
VD2 – Ikario na Klínkách (Kewin Stříbrný potok x Diana na Klínkách), ch. M. Kollárová Vacková, m. Zdeňka Harantová

Třída pracovní:
V1, CAC - Kuba Libre Na Klínkách (Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok), ch. M. Kollárová Vacková, m. Kateřina Kykalová Ramešová

Třída vítězů:
V1, CAC – Dervisch Dreamweaver (Fiefoerniek’s Frontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses), ch. D. Gronlund, m. Helena Podaná
V2, R. CAC – Ferrino Annaperla (Cirillo Tileco x Atiya Asma Annaperla), ch. H. Šebestová, m. Jitka Častulíková
V3 – Fachiro Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), ch. Z. Barák, m.  Zdeněk Barák + Barbora Tvarogová
V4 – Leos Feritte Bugsy (Kewin Stříbrný potok x Lolly Feritte Bugsy), ch. E. Baxová, m.  Zdeňka Harantová
V – Nexus z Wrzosowej Laki (Vindhauses Graziano x Gosha z Wrzosowej Laki), ch. E. Kniola, m. Izabela Kocur

Třída veteránů:
V1 – Cirillo Tileco (Il Cagnolino Fernando x Afrodita Moravia Krystal), ch. Z. Barák, m.  Zdeněk Barák + Barbora Tvarogová

Třída čestná
V1 – Talata Shanen (Talata Valentino x Talata Ida Cicilie), ch. R. Lysaker, m. Monika Vágnerová

FENY

Třída dorostu:
VN1, Best Puppy – Chartbeat Ultrasonic Uma (Diamant Noir du Domaine de Chanteloup x Zuella Gorzowska Panorama), ch. a m. Agata Szadkowska

Třída mladých:
V1, CAJC, BOJ – Arya Tarha Tinariwen (Ruffiano Rasputino Angel Iggies x Beauty Carrera Moravia), ch. a m. Klára Šrámková
V2 - My Smoking YSL de la Squadra d’Elite (Saint Laurent Noir dei Raggi di Luna x Dervisch Good Morning Starshine), ch. a m. Sebastian Torres-Carril
V3 – A Dance With Dragons Tesori Di Carli (Baublis Forum Romanum x Pevonia Niby Nic), ch. a m. Aleksandra + Martyxna Carli
V4 – Bernadette Piccolo Bandito (Fiefoerniek’s Franki Feels Groovy x Antoinetta lI Segreto dell´Amore), ch. a m. Zuzana Gieblová
V – Bianca Phoebe Star’s (Calibro Acameo IG x Phoebe Feritte Bugsy), ch. a m. Kateřina Černohlávková
V – Eliška Přemyslovna Framon Bohemia (Sanny Feritte Bugsy x Dayen Framon Bohemia), ch. a m. Lucie Zapletalová
V – Francesca Farfalina Le Doue (Angelo Celeste Terenzio Tsarskoe Selo Le Doue x Carlotta le Doue), ch. a m. Horst Wagner
V – Frida Flor Le Doue (Angelo Celeste Terenzio Tsarskoe Selo Le Doue x Carlotta le Doue), ch. a m. Horst Wagner
V – Charbeat Taffyta Muttonfudge (Saverio Dei Raggi di Luna x Luna Lucretia Quindici), c. a m. Agata Szadkowska
V – Chloe Tileco (Lux Loral Jeal Jeremy x Alessia Corallo Blue), ch. Z. Barák, m. Radana Jandová
V – Jesika Feritte Bugsy (Adelchi Lioínello x Meryla Feritte Bugsy), ch. a m. Eva Baxová
V – Kersee Annaperla (Vertragus Greywind x Earleen Annaperla), ch. a m. Helena Šebestová
V – Novatica Greatness of Greyser (Baublis Forum Romanum x Leukothea Forum Romanum), ch. M. Nowak, m. Alicja Maik
V - Queen Victoria Glitzerflitzer (Soltar’s Yehudi Menuhin x Amazing Sparks Betsy Bam Bam), ch. a m. Christoph Spiekermann

Mezitřída:
V1, CAC – Finessa di Sangue Regale (Harry Potter for Hogwarts du Domaine de Cahnteloup x Kheled Gil-Endor), ch. a m. Markéta Uhlířová
V2, R. CAC – Abbey Di Roma Lungo Muso IGs (Ikario na Klínkách x Sara Feritte Bugsy), ch. I. Kuklíková, m. Oldřiška Frýbortová
V3 – Chantia Feritte Bugsy (Py’s Kessel x Meryla Feritte Bugsy), ch. a m. Eva Baxová
VD4 – Lauretta P’yari Sarna Le Doue (In-Extremis du Domaine de Chanteloup x Tanisha P’yari Sarna), ch. T. Savenko, m. Horst Wagner
VD – Isisi Ionel Bugsy (Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy), ch. E. Baxová, m. Lucie Saláková

Třída otevřená:
V1, CAC – Bertuccia Corallo Blue (Simply Heurekas Dandolo x Koketa Feritte Bugsy), ch. a m. Radana Jandová
V2, R. CAC – Lilette Glitzerflitzer (Holyday of Devils Pigeons x Charlotte Gliterflitzer), ch. a m. Christoph Spiekermann
V3 – Arya Stark Gerri Genesiss (Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka), ch. a m. Štěpánka Štěpánková
V4 – Camino Bianca Buggy (Atilo Brai Chmelnicky x Yvet Feritte Bugsy), ch. I. Pličková, m. Jiří Švestka
VD - Chartbeat Rhumba With Rabit (Michelangelo Buonarotti of Devil Doves x Zuella Gorzowska Panorama), ch. a m. Agata Szadkowska

Třída pracovní:
V1, CAC - Zuella Gorzowska Panorama (Eledi Grace Tabasco x Sorella Gorzowska Panorama), ch. J. Szostak, m. Agata Szadkowska

Třída vítězů:
V1, CAC, ESW, BOB – Imonee Annaperla (Nario Sacramento Is Noveles x Duchessa Annaperla), ch. a m. Helena Šebestová
V2, R. CAC - Antoinetta lI Segreto dell´Amore (Mallorn Gil-Endor x Calibra Feritte Bugsy), ch. M. Kubesová, m. Zuzana Gieblová
V3 – Destiny Můj andílek (Talata Shanen x Talata Juliana), ch. a m. Monika Vágnerová
V4 – Dayen Framon Bohemia (Karel Feritte Bugsy x Adelain Framon Bohemia), ch. a m. Lucie Zapletalová
VD – Lady Macbeth Tesori Di Carli (Lux Loral Marcello Magnifico x Pevonia Niby Nic), ch. a m. Aleksandra + Martyna Carli

Třída veteránů:
V1, ESVW, BOV – Clara Belle du Domaine de Chanteloup (As de Coeur du Domaine de Chanteloup x Vodka Orange du Domaine de Chanteloup), ch. F. Laveyssiere, m. Helena Podaná

Třída čestná:
V1 – Zenia Feritte Bugsy (Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy), ch. E. Baxová, m. Lucie zapletalová + Andrei Filipov

20.09.2017. 13:06

SVCH Kolesa nad Labem 3. 9. 2016

Posuzovala paní Karin Hedberg (S)

PSI

Třída dorostu:
VN1 – Pikkuneidin Basileo King, m. Š. Štěpánková
Třída mladých:
VD – Vivaldi na Klínkách, m. B. Purchartová
Mezitřída:
V1, CAC, VSV, BOB – Dervisch Dreamweaver, m. H. Podaná
Třída otevřená:
V1 – Leos Feritte Bugsy, m. Z. Harantová
VD2 – Tino Il Fiero Is Noveles, m. I. Opělová
Třída vítězů:
V1, CAC – Ikario na Klínkách
VD – Unkas Bohemia Skara, m. M. Jeřábková
Třída veteránů:
V1, BOV – Bilbo Gil-Endor, m. H. Podaná
V2 – Kewin Stříbrný potok, m. Z. Harantová
Třída čestná:
V1 – Gilberto Bohemia Skara, m. M. Jeřábková
V2 - Cirilo Tileco, m. B. Tvarogová

FENY

Třída štěňat:
VN1 – Bernadette Piccolo Bandito. m. Z. Gieblová
Třída dorostu:
VN1 – Mirelli Next Level, m. I. Opělová
Třída mladých:
V1, CAJC, BOJ – Abbey di Roma Lungo Muso IGs, m. O. Frýbortová
V2 – Bertuccia Corallo Blue, m- R. Jandová
VD3 – Arya Stark Gerri Genesiss, m. Š. Štěpánková
Mezitřída:
V1, CAC – Charmine Blue Del Maestro Scalpellino, m. P. Kuvík
V2, R. CAC – Hickory Annaperla, m. I. Kořínková
V3 – Gloria Tileco, m. B. Tvarogová
V4 – Filippa Mu Cephei Olšové údolí, R. Zdráhalová
Třída otevřená:
V1, CAC – Messalina Quindici, m. H. Podaná
Třída vítězů:
V1, CAC, VSV, BOS – Antoinetta Il Segretto Dell´Amore, m. Z. Gieblová
V2, R. CAC – Grejsi del Maestro Scalpellino, m. P. Kuvík
V3 – Tirion Gil-Endor, m. K. Vokrouhlíková
V4 – Francesca Tileco, m. R. Jandová
V – Gerri Genesiss Rozárka, m. Š. Štěpánková
V – Zenia Feritte Bugsy, m. A. Filipov
Třída čestná:
V1 – Koketa Feritte Bugsy, m. R. Jandová

06.09.2016. 18:10

Mezinárodní výstava psů Mladá Boleslav - 14. 8. 2016

Posuzoval pan Jaroslav Matyáš (SK)

PSI

Třída mladých:
V1, CAJC – Quirinus Pustynny Wiatr (Santana de Tekoneva x Summer Breeze do Castelo de Alfaia), chov. M. Misztal, maj. Helena Šebestová
Mezitřída:
V1, CAC, CACIB, BOS – Dervisch Dreamweaver (Fiefoerniek´s Frontispiece x Dervisch Electra Des Ombreuses), chov. D. Gronlund, maj. Helena Podaná
Třída šampionů:
V1, CAC, R. CACIB – Aronne z Pankráckého vrchu (Gil-Galad Gil-Endor x Aida Bohemia Hava), chov. a maj. Ivona Steinvaldová
V2, R. CAC – Ikario Na Klínkách (Kewin Stříbrný potok x Diana Na Klínkách), chov. M. Vacková, maj. Zdeňka Harantová
V3 – Kuba Libre Na Klínkách (Forest Feritte Bugsy x Holli Stříbrný potok), chov. M. Veselá, maj. Kateřina Kykalová Ramešová.
Třída veteránů:
V1, BOV – Kewin Stříbrný potok (American Gigolo du Man. des Ombr. x Cloie Stříbrný potok), chov. V. Slapničková, maj. Zdeňka Harantová

FENY
Třída mladých:
V1, CAJC, BOJ – Hollie Feritte Bugsy ( Fiefoerniek´s Faustino x Táňa Feritte Bugsy), chov. a maj. Eva Baxová
V2 – Natori House of Hounds (Aston Martin House of Hounds x Fabula Fieri Magia House of Hounds), chov. A. Yanchevskaya, maj. Ivona Steinvaldová
V3 – Moudra Paka Matousa (Soltars Good Vibrations x Honky Tonk Woman Matousa), chov. D. B. Downs, maj. Lauren Atkinson
V4 – Abigail Gerri Genesiss (Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka), chov. Š. Štěpánková, maj. Lenka Dvořáková
V – Isis Ionel Bugsy (Calibro Acameo IG x Sisi Feritte Bugsy), chov. E. Baxová, maj. Lucie Saláková Mezitřída:
V1, CAC, R. CACIB – Imonee Annaperla (Nario Sacramento Is Noveles x Duchessa Annaperla), chov. a maj. Helena Šebestová
V2, R. CAC – Hickory Annaperla (Dark Legend´s Credo x Atiya Asma Annaperla), chov. H. Šebestová, maj. Irena Kořínková
VD3 – Arya Stark Gerri Genesiss (Baublis Forum Romanum x Gerri Genesiss Rozárka), chov. a maj. Štěpánka Štěpánková
Třída otevřená:
V1, CAC – Caissa Feritte Bugsy (Ileas Ein Goldkind x Belladona Feritte Bugsy), chov. a maj. Eva Baxová
V2, R. CAC – Messalina Quindici (Leon Feritte Bugsy x Dolce Vita du Dom. de Chanteloup), chov. Z. Slivoňová, maj. Helena Podaná
V3 – Sophia Na Klínkách (Kuba Libre Na Klínkách x Diana Na Klínkách), chov. M.Vacková, maj. Zuzana Vlčková
VD4 – Ambra Feritte Bugsy (Legolas Gil-Endor x Lolly Feritte Bugsy), chov. E. Baxová, maj. Jitka Vaněčková Třída šampionů:
V1, CAC, CACIB, BOB – Zenia Feritte Bugsy (Aldo Pustynny Wiatr x Kosma Feritte Bugsy), chov. E. Baxová, maj. Andrei Filipov
V2, R. CAC – Gerri Genesiss Rozárka (Dhalgo Daimond Bugsy x Barbie Barbarella Rozárka) chov. K. Rejnková, maj. Štěpánka Štěpánková

15.08.2016. 16:49

KV Rakousko Untersiebenbrunn - 11. 6. 2016

Posuzovala paní Bitte Ahrens Primavera

PSI
Třída dorostu:
N – Allegro Amadee von Neo Abakan (Educato Annaperla x Snap Dog´s Jarina), maj. S+H. Meier
Třída mladých:
V1, Jugendbeste, KV mladých, Nejlepší pes, BOB – Calimero vom Wolfskin (Vito Pustynny Wiatr x Abigail vom Wolfskin), maj. S. Rössler
VD2 – Lantana du Domaine de Chanteloup (Innocent Secret du Dom. de Ch. x Eva Luna du Dom. de Ch.), maj. J. Odrišová
VD3 – Kalito de Valverde Santo (Cirillo Tileco x Ilany de Valverde Santo), maj. J. Marzi
VD4 – Angelo Celeste Terenzio Tsarskoe Selo (French Cancan du Dom de Ch. x Vals Valento Zlata for Angelo Celeste), maj. H. Wagner
Mezitřída:
V1, CAC – Dervisch Dreamweaver (Fiefoeriek´s Frontispiece x Dervisch Electra des Ombreuses), maj. H. Podaná
VD2 – Hadar Mraja ( Cirillo Tileco x Ednah Mraja), maj. Mrazova – Solymosi
Třída otevřená:
V1, CAC – Eterno di Sangue Regale (Vetpet Dangelo x Chiquitita do Cstelo de Afaia), maj. M. Červeňáková
VD2 – Margy Marigold Rozárka (Isildur Gil-Endor x Brenni Brillanta Rozárka), maj. S. Huber
VD3 – Fortheringhay´s Daniele (Dark Legend´s Kirin x Fortheringhay´s Allegra), maj. L. Turczyn
Třída šampionů:
V1, CAC, KV – IT Grey Butterfly Bugatti (Dark Legend´s Bird of Pray x Chamsin Feritte Bugsy). maj. M. Giesinger
Třída veteránů:
V1, Nejlepší veterán – Dark Legend´s Bird of Pray (Dark Legend´s Ulvsbane x Elektra ein Goldkind), maj. M. Giesinger

FENY
Třída dorostu:
VN – Anemoi Princess von Neo Abakan (Educato Annaperla x Snap Dog´s Jarina), maj. Daney+Moreno+Mosey
N – Aki von Neo Abakan (Educato Annaperla x Snap Dog´s Jarina), maj. F. Wegger
Třída mladých:
V1, Jugendbeste – Cinderella vom Wolfskin (Vito Pustynny Wiatr x Abigail vom Wolfskin), maj. S. Rössler VD2 – Lorella du Domaine de Chanteloup (Innocent Secret du Dom. de Ch. x Eva Luna du Dom de Ch.), maj. L. Uljew
Mezitřída:
V1, CAC – Fortheringhay´s Emilia Romagna (Dark Legend´s Kirin x Fortheringhay´s Allegra), maj. M. Panzhauser
V2 – Estefania le Doue (Esserino Annaperla x Amicella le Doue), maj. H. Wagner
VD3 – Heda Mraja (Cirillo Tileco x Ednah Mraja), maj. S. Senkeriova
VD4 – Chasing Kisses Drama Queen (Dark Legend´s Credo x Topaasin Sunrise of Byzance), maj. I. Marschalek
VD – Ully Ullyana Rozárka (Quantlly Quintiliano Bohemia – Brenni Brilantta Rozárka), maj. A. Kleinová
Třída otevřená:
V1, CAC, KV – Brown-Sugar vom Wolfskin (Adriano Celentano le Doue x Neshnaya Noc iz Ozherlia), maj. S. Rössler
V2, R. CAC – Cali Dora Grey (Diamant Noir du Dom. de Chant. x Deianeira Quindici), aj. P. Fíniková
V3 – Sophie´s Pearl Twinkle Twinkle Little Star (Lux Loral Jeal Jeremy x Topaasin Bling Bling), maj. Z. Gombai
VD4 – Dervisch Spellbound (Fiefoeriek´s Frontispiece x Gauloise Brune de Princes de Kazan), maj. F. Scholz
Třída šampionů:
V1, CAC, Nejlepší fena, Best of Opposite Sex – Ringwil Gil-Endor (Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Dom. de Chant.), maj. H. Podaná V2, R. CAC – Snap Dog´s Jarina (Takugava Velikiy Vlastitel x Belvedere della Casa Pulcinella), maj. F. Wegger

02.08.2016. 15:54

MVP Tulln 26. - 27. 9. 2015

MVP Tulln - 26. 9. 2015

Posuzovala paní Elizabet Janzon (S)

PSI
Mezitřída:
V1, CAC - Baxter vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Nezhnaya Noch iz Ozherelia), chov. a maj. Sabrina Rossler
Třída otevřená:
V1, CAC, CACIB, Best male - Fortheringhay´s Daniele (Dark Legends Kirin x Fortheringhay´s Allegra), chov. C. Wurger, maj. Lisa Turczyn.
V2, R. CAC - Feltou Ksar Ghilane (Diamaant Noire de Domaine de Chanteloup x Angel King of Ivar), chov. a maj.Cora Nurnberger.
VD3 - Formoso Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), chov. Z. Barák, maj. Barbora Tvarogová Třída pracovní:
V1, CAC - Educato Annaperla (Fiefoeniek´s Feel The Groove x Perla Feritte Bugsy), chov. H. Šebestová, maj. Kerstin Fritz
Třída šampionů:
V1, CAC, R. CACIB - Fachiro Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), chov. Z. Barák, maj. Barbora Tvarogová
V2, R. CAC - IT Grey Butterfly Bugatti (Dark Legends Bird of Prey x Chamsin Feritte Bugsy), chov. I. Tomová, maj. Maria Giesinger
V3 - Soltar´s Rock´n´Roll (Eugenios Tut-Ankh-Amon at Soltars x Soltar´s Rosa Rugosa), chov. J. Lillstrand, maj. Olga Raukola

FENY
Třída dorostu:
VN1 - Fortheringhay´s Flora Flurina (Good Bye Darling de Magistris x Irinki Radost Yunona) chov. C. Wuger, maj. Cornelia Bernhart
VN2 - Julinka Bohemia Skara (Quentin Bohemia Skara x Rozinka Bohemia Skara), chov. R. Marešová, maj. Ingeborg Matel
Třída mladých:
V1, JB, Nejlepší fena, BOB - Eledi Grace Nastasia Nobless (Dervisch Give Me the Time x Eledi Grace Velvet), chov. a maj. Jelena Jegorova
V2 - Fortheringhay´s Emilia Romagna (Dark Legends Kirin x Fortheringhay´s Allegra), chov. C. Wurger, mah. Chrostina Svec
VD3 - Adelchi Lambretta (Adelchi Nuvolento x Minerva dei Colli degli Dei) chov. A- Anselmi, maj. Cristina Wuger
VD4 - Imany Bohemia Skara (Angel Iggies Ruffiano Rasputino x Iliade Bohemia Skara), chov. R. Maresova, maj. Manuela Saria
Mezitřída:
V1, CAC - Brown-Sugar vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Nezhnaya Noch iz Ozherelia), chov. a maj. Sabrina Rossler
VD2 - Alessia Corallo Blue (Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy) chov. R. Jandová, maj. Barbora Tvarogová Třída otevřená:
V1, CAC, R. CACIB - Francesca Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), chov. Z. Barák, maj. Radana Jandová
VD2 - Jisulina del Vento Rosso (Cirillo Tileco x Isuma-Imilia del Vento Rosso), chov. W. Brynda, maj. Helena Fellner-Feldegg
Třída šampionů:
V1, CAC, CACIB - Eledi Grace Eliana Edem (Eledi Grace Valuable x Eledi Grace La Belle Etoile Noir), chov. a maj. Jelena Jegorova
V2, R. CAC - Ringwil Gil-Endor (Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup), chov. a maj. Helena Podaná
V3 - Abigail vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer), chov. a maj. Sabrina Rossler
V4 - Angelina vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer), chov. S. Rossler, maj. Julia Zehetner

MVP Tulln - 27. 9. 2015

Posuzovala paní Ute Lennartz (D)

PSI
Třída dorostu:
N - Kalito de Valverde Santo (Cirillo Tileco x Ilany del Vento Rosso), chov. L. Huschka, maj. Jurgen Marzi
Mezitřída:
V1, CAC - Baxter vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Nezhnaya Noch iz Ozherelia), chov. a maj. Sabrina Rossler
VD2 - Margy Marigoldd Rozárka (Isildur Gil-Endor x Brenni Brilantta Rozárka), cbhov. K. Rejnková, maj. Sandra + Gabriele Huber
Třída otevřená:
V1, CAC - Feltou Ksar Ghilane (Diamaant Noire de Domaine de Chanteloup x Angel King of Ivar), chov. a maj.Cora Nurnberger.
V2, R. CAC - Formoso Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), chov. Z. Barák, maj. Barbora Tvarogová
Třída pracovní:
V1, CAC - Educato Annaperla (Fiefoeniek´s Feel The Groove x Perla Feritte Bugsy), chov. H. Šebestová, maj. Kerstin Fritz
Třída šampionů: V1, CAC, CACIB - Fachiro Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), chov. Z. Barák, maj. Barbora Tvarogová
V2, R. CAC, R, CACIB - Soltar´s Rock´n´Roll (Eugenios Tut-Ankh-Amon at Soltars x Soltar´s Rosa Rugosa), chov. J. Lillstrand, maj. Olga Raukola
V3 - IT Grey Butterfly Bugatti (Dark Legends Bird of Prey x Chamsin Feritte Bugsy), chov. I. Tomová, maj. Maria Giesinger

FENY
Třída dorostu:
VN1 - Julinka Bohemia Skara (Quentin Bohemia Skara x Rozinka Bohemia Skara), chov. R. Marešová, maj. Ingeborg Matel
N2 - Chasing Kisses Drama Queen Marie (Dark Legend´s Credo x Topaasin Sunrice of Bysanze) chov. A. Wertmann, maj. ines Marschalek
Třída mladých:
V1, JB  - Eledi Grace Nastasia Nobless (Dervisch Give Me the Time x Eledi Grace Velvet), chov. a maj. Jelena Jegorova
V2 - Adelchi Lambretta (Adelchi Nuvolento x Minerva dei Colli degli Dei) chov. A- Anselmi, maj. Cristina Wuger
V3 - Fortheringhay´s Emilia Romagna (Dark Legends Kirin x Fortheringhay´s Allegra), chov. C. Wurger, mah. Chrostina Svec
VD4 - Imany Bohemia Skara (Angel Iggies Ruffiano Rasputino x Iliade Bohemia Skara), chov. R. Maresova, maj. Manuela Saria
Mezitřída:
V1, CAC - Alessia Corallo Blue (Cirillo Tileco x Koketa Feritte Bugsy) chov. R. Jandová, maj. Barbora Tvarogová
VD2 - Brown-Sugar vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Nezhnaya Noch iz Ozherelia), chov. a maj. Sabrina Rossler
Třída otevřená:
V1, CAC - Francesca Tileco (Il Cagnolino Fernando x Angioletta Tileco), chov. Z. Barák, maj. Radana Jandová
V2 - Jisulina del Vento Rosso (Cirillo Tileco x Isuma-Imilia del Vento Rosso), chov. W. Brynda, maj. Helena Fellner-Feldegg
Třída šampionů:
V1, CAC, CACIB, BOB - Eledi Grace Eliana Edem (Eledi Grace Valuable x Eledi Grace La Belle Etoile Noir), chov. a maj. Jelena Jegorova
V2, R. CAC, R. CACIB - Abigail vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer), chov. a maj. Sabrina Rossler
V3 - Ringwil Gil-Endor (Legolas Gil-Endor x Clara Belle du Domaine de Chanteloup), chov. a maj. Helena Podaná
V4 - Angelina vom Wolfskin (Adriano Celentano Le Doue x Bambina Spirit of Summer), chov. S. Rossler, maj. Julia Zehetner

04.10.2015. 19:17

<< První < Zpět [1 / 2] Další > Poslední >>